Mapa stránek

Nejnovější aktuality

Pohodové svátky vánoční a v novém roce ať na Vás kromě reklamy nic neútočí 🙂

Forum Nová Karolina Ostrava

Od května 2018 je nabídka top obchodních center, kde provozujeme reklamní plochy digiCLV, bohatší o největší (58.000 m2) a nejnavštěvovanější (30.000 denně) obchodní a zábavní centrum Moravskoslezského kraje. V centru Forum Nová Karolina Ostrava je k dispozici 6 ploch digiCLV. Všechny zobrazují na 75“ obrazovce ve FullHD rozlišení 1080 x 1920 pixelů. V současné době…

Zobrazit celý článek…

Nadace Leontinka

I v letošním roce podpoříme projekty Nadace Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Podpořte ji také! www.nadaceleontinka.cz

Nové plochy v Olympia Brno

V tomto atraktivním brněnském centru jsme přidali dvě nové plochy digiCLV, abychom uspokojili poptávku po možnosti prezentace ve velkoryse pojatých prostorech nákupních pasáží. Nyní je zde k dispozici celkem 8 digiCLV viz katalog.

Nové plochy v OC Chodov

OC Chodov se zvětšuje, síť digiCLV také. K dispozici je pět nových ploch. Nyní je v tomto obchodním centru k dispozici 15 digiCLV. Atraktivní umístění, efektivní zásah desítek tisíc návštěvníku denně!

Inovativní kampaň PEPSI na digiCLV

Podívejte se na video o řešení, které propojilo komunikaci na Facebooku s digiCLV v obchodních centrech a oslovilo tak další publikum.

Plochy v METROPOLE ZLIČÍN atraktivnější

V tomto obchodním centru jsme vyměnili ve vchodech původní nástěnné panely za nové, designově atraktivní, LED podsvícené CLV. Dále jsme přesunuli jeden digiCLV panel k nejfrekventovanějšímu vchodu od metra a ke vchodu k hypermarketu Albert. Nové umístění panelů je zde.

Propojení komunikace na sociálních sítích s našimi digiCLV

Ve spolupráci se společností Minute Screen byl vytvořen unikátní nástroj s cílem vytvářet inovativní kampaně. Umíme propojit komunikaci na sociálních sítích s našimi digiCLV v top obchodních centrech. Investice do kampaní na sociálních sítích, si ukrajují stále větší část marketingových rozpočtů. S tím roste množství sdělení i kreativních nápadů, které se na nich objevují. Ty nyní nemusí skončit…

Zobrazit celý článek…

Nové inovativní kampaně ve spolupráci s Minute Screen

Ve spolupráci se společností Minute Screen byl vytvořen unikátní nástroj s cílem vytvářet inovativní kampaně. Umíme propojit Vaši kampaň na sociálních sítích (Facebook, Instagram) s digitálními obrazovkami digiCLV. Zajímá Vás, jak můžete v reálném čase měnit obsah obrazovek Vy sami? Bližší info na www.minutescreen.cz.

PF 2017

Zářný rok 2017 přeje DYNAMIX MEDIA.

Rozšíření a rekonstrukce OC Chodov

V současné době probíhá rozšíření tohoto atraktivního nákupního centra o dalších 30.000 m2 prodejních ploch. V nových prostorech, které budou k dispozici v druhé polovině roku 2017, pro Vás také instalujeme nové digiCLV, jejich počet a přesné umístění oznámíme s předstihem. Zároveň probíhá rekonstrukce stávajících prostor a z tohoto důvodu jsou zde některé naše reklamní plochy mimo…

Zobrazit celý článek…

NOVINKA: přidáváme plochy v obchodním centru OLYMPIA BRNO

Od 1.8.2016 jsou k dispozici v tomto velmi žádaném centru další dvě digCLV umístěné uprostřed nákupní pasáže nedaleko vchodu od autobusových zastávek. Celkový počet digiCLV, které jsou zde k dispozici je nyní 6ks.