Mapa stránek

Nejnovější aktuality

V Metropole Zličín připravujeme nové pozice

Další čtyři nové digiCLV budou v tomto vyhledávaném obchodním centru umístěny v prostoru „u fontány“ a nedaleko velké elektro prodejny. Vaše kampaně na digiCLV budou opravdu nepřehlédnutelné.

Pomáháme

Pro charitativní organizaci Člověk v tísni jsme poskytli bezplatně reklamní plochy pro kampaň „červené sluchátko“. Jedná se o bezplatnou telefonickou dluhovou poradnu.

Další plochy v Centrum Černý Most

Magická stovka překonána a jsou zde další zajímavé plochy s pořadovým číslem 101 až 104. Díky novým jednostranným a oboustrannému panelu nyní narazíte na tyto designové reklamní digiCLV plochy doslova na každém kroku. Katalog celkem čtrnácti ploch, které v tomto centrum provozujeme je zde.

100x digiCLV v ČR

Instalací nových čtyř ploch v OC Westfield Chodov se počet našich digitálních citylightů dostal na trojciferné číslo. Od prvního digiCLV o velikosti 71“ v OC PALLADIUM v roce 2007 až po stý panel o aktuálně používané velikosti 75“ uplynulo čtrnáct let. Díky zájmu o naše plochy tak můžeme nabízet stále efektivnější pokrytí nejnavštěvovanějších obchodnicích center….

Zobrazit celý článek…

OC Westfield CHODOV rozšíření

V souvislosti s přístavbou a zvětším prodejní plochy tohoto oblíbeného centra na více než 100 tis.m2 jsme zde instalovali čtyři nové plochy, které umožní efektivní pokrytí tohoto rozlehlého centra moderními digiCLV reklamními panely. Aktuální přehled všech dvaceti ploch, které zde provozujeme naleznete zde.

OC NOVÝ SMÍCHOV nové digiCLV

Velmi navštěvované centrum v Praze 5 má dva nové panely, jeden je v prvním patře u prodejny ZARA a další digiCLV je v druhém „food“ patře. Nyní tak v tomto obchodním centru můžete vybírat z 11 digiCLV a 20 klasických CLV, které jsou v podzemním parkingu. Rodné listy všech ploch najdete v sekci ke stažení.

Pohodové svátky vánoční a v novém roce ať na Vás kromě reklamy nic neútočí 🙂

Forum Nová Karolina Ostrava

Od května 2018 je nabídka top obchodních center, kde provozujeme reklamní plochy digiCLV, bohatší o největší (58.000 m2) a nejnavštěvovanější (30.000 denně) obchodní a zábavní centrum Moravskoslezského kraje. V centru Forum Nová Karolina Ostrava je k dispozici 6 ploch digiCLV. Všechny zobrazují na 75“ obrazovce ve FullHD rozlišení 1080 x 1920 pixelů. V současné době…

Zobrazit celý článek…

Nadace Leontinka

I v letošním roce podpoříme projekty Nadace Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Podpořte ji také! www.nadaceleontinka.cz

Nové plochy v Olympia Brno

V tomto atraktivním brněnském centru jsme přidali dvě nové plochy digiCLV, abychom uspokojili poptávku po možnosti prezentace ve velkoryse pojatých prostorech nákupních pasáží. Nyní je zde k dispozici celkem 8 digiCLV viz katalog.

Nové plochy v OC Chodov

OC Chodov se zvětšuje, síť digiCLV také. K dispozici je pět nových ploch. Nyní je v tomto obchodním centru k dispozici 15 digiCLV. Atraktivní umístění, efektivní zásah desítek tisíc návštěvníku denně!

Inovativní kampaň PEPSI na digiCLV

Podívejte se na video o řešení, které propojilo komunikaci na Facebooku s digiCLV v obchodních centrech a oslovilo tak další publikum.